Nauka pływania dla dzieci

plywanie dla dzieci

Nauczanie pływania dzieci to nasza pasja. Chyba robimy to bardzo dobrze, bo większość z naszych kursantów jest w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Zajęcia dla dzieci są dla nas niezłym wyzwaniem. Każde dziecko jest inne, każde ma inną motorykę, każde w innym tempie przyswaja nowe umiejętności i wiedzę. Dlatego na zajęciach staramy się do każdej osoby podejść indywidualnie. Nie krzyczymy, nie zmuszamy, a raczej w spokojnej i przyjaznej atmosferze tłumaczymy, pokazujemy i motywujemy!


Dlaczego warto zapisać do nas dziecko na naukę pływania?

instruktor w wodzie

Zajęcia prowadzą zaangażowani, wykształceni instruktorzy, którzy przebywają z grupą w wodzie, co ma wpływ na bezpieczeństwo, lepszy kontakt i atmosferę zajęć.

kameralne grupki

Zajęcia prowadzimy w kameralnych grupkach, które liczą od 3 do 6 osób na jednego instruktora. Każda grupka jest starannie dobrana pod względem umiejętności i wieku kursantów.

wiele grup

Jednocześnie pływa kilka grup na różnych poziomach – idealne rozwiązanie dla rodzeństw i ogromna oszczędność czasu dla rodziców.

nauka przez zabawe

Nie samym pływaniem człowiek żyje! Różne formy zabawy są integralną częścią naszych zajęć, ponieważ doskonale integrują i uczą nowych umiejętności.

Dyplomy, certyfikaty, medale – wiemy jak dodatkowo motywować najmłodszych do ciężkiej pracy!

Zapewniamy dostęp do aplikacji mobilnej, która ułatwia komunikację między klientem a organizatorem.


Zajęcia dla dzieci prowadzimy w formie zajęć: