Najfajniejsza szkoła pływania w Warszawie zaprasza na zajęcia

Pływanie dla dzieci

Pływanie dla dorosłych

Pływanie rodzinne

Dlaczego warto pływać z nami?

Działamy w Warszawie pod własną marką od ponad 5 lat, ale przygodę z pływaniem rozpoczęliśmy prawie 30 lat temu!

Pływanie to sport całego życia – nie ważne czy chcesz rywalizować na zawodach czy zdobyć umiejętności pozwalające aktywnie i bezpiecznie spędzać czas wolny nad wodą – my Ci w tym pomożemy!

W naszej szkole stawiamy na najwyższą jakość szkolenia, indywidualne podejście i świetną atmosferę. 

Jakie zajęcia prowadzimy

Zajęcia dla dzieci w kameralnych grupach

Według naszych obserwacji i analiz – kameralne grupy to najlepsza, najbardziej efektywna forma prowadzenia zajęć dla większości osób.

Nasze grupki liczą od 3 do 6 osób, co pozwala zapewnić idealny kompromis pomiędzy indywidualizacją procesu nauczania i rozwijaniem kompetencji społecznych naszych podopiecznych. Towarzystwo innych osób w grupce wpływa pozytywnie na:

  • motywację do aktywnego uczestnictwa w zajęciach
  • ułatwia zawieranie nowych przyjaźni
  • zwiększa repertuar ćwiczeń i zabaw, jakie możemy zaproponować na zajęciach.

Ilość osób w grupie uzależniona jest od wieku i poziomu umiejętności kursantów. Najmłodsze dzieci, rozpoczynające przygodę z pływaniem wymagają często asekuracji z najbliższej odległości, dlatego grupki te liczą 3-4 osoby. Dzieci starsze, lepiej pływające  spokojnie radzą sobie w grupach 4-6 osobowych.

Niezależnie od umiejętności i liczebności grupy – do każdej przypisany jest profesjonalny instruktor, który zajęcia prowadzi przebywając z grupą w wodzie. Ma to wpływ na poprawę bezpieczeństwa, ułatwia pokaz ćwiczeń i ich zrozumienie przez kursantów i wprowadza rodzinną, przyjacielską więź pomiędzy prowadzącym a kursantami.

Zajęcia indywidualne - dla dzieci i dorosłych

Na zajęcia indywidualne zapraszamy dzieci i dorosłych, którzy chcą 100% skupienia trenera na własnej osobie lub czują się skrępowani w grupce z obcymi sobie ludźmi.

Zajęcia grupowe dla dorosłych (2-3 osoby)

Jeśli brakuje Ci motywacji do ćwiczeń w pojedynkę lub chciałbyś uczestniczyć w zajęciach z partnerem/partnerką lub przyjacielem/przyjaciółką – takie zajęcia są idealnym rozwiązaniem.

Zajęcia indywidualne i grupowe dla dorosłych prowadzimy na ogólnodostępnych torach dla wszystkich klientów pływalni. Nie mamy wpływu na obłożenie torów w trakcie zajęć.

Gdzie prowadzimy zajęcia?

Pływalnia Foka, ul. Esperanto 5

Ośrodek Polonia, ul. Konwiktorska 6

Pływalnia Delfin, ul. Kasprzaka 1/3

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2021 ZDRO-ACTIVE

Zdro-Active Dariusz Walicki, tel. 600 369 951, kontakt@zdro-active.pl NIP 8442086066
ul. Esperanto 5, 01-049 Warszawa | ul. Kasprzaka 1/3, 01-211 Warszawa | ul. Konwiktorska 6, 00-206 Warszawa| woj. mazowieckie

Obóz zimowy - narty / snowboard

2 terminy:

11-18.02.2023 – obóz dla dzieci

19-26.02.2023 – obóz młodzieżowy