O nas

Od wielu lat uczymy innych pływać. Na początku – współpracując z innymi szkółkami i klubami sportowymi, a od kilku lat – pod własną marką Zdro-Active. Nasza szkoła to spełnienie marzenia stworzenia czegoś od podstaw. Cieszymy się, że możemy łączyć tu nasze pasje i dzielić się nimi z Wami.


Aby móc sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów, zaprosiliśmy do współpracy najlepszych instruktorów i trenerów:

A co o nas myślą nasi kursanci i ich rodzice?

Edyta Dz.


Z wielką przyjemnością wstawiam 5* i podzielę się swoją opinią po półtora roku współpracy. Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły. Córcia bardzo chętnie chodzi na zajęcia, wręcz pilnuje każdego dnia i każdej minuty. Zadowolenie i radość jakie wynosi z zajęć oraz otrzymane certyfikaty i odznaki za postępy w pływaniu motywują ją do dalszej nauki. Zapewniam, że nie jest to stracony czas ani wydane pieniądze. Trenerzy prowadzący zajęcia są do tego profesjonalnie przygotowani. Zarówno Darek, Ola, Justyna czy Andrzej każde z nich zasługuje na złoty medal za ciepliwość, poczucie humoru i umiejętności pedagogiczne. To co warte podkreślenia to rodzinna atmosfera i małe kameralne grupki co zapewnia dzieciom bliski, indywidualny kontakt z instruktorem
Zdecydowanie będziemy kontynuować naukę i z czystym sumieniem polecam szkołę Zdro-active W S Z Y S T K I M 
🙂


Anna Z.


Najlepsza szkoła pływania!!!!!