Winter Camp 2020 - relacja

wintercamp 2020

Druga edycja naszego zimowego obozu zakończyła się pełnym sukcesem. Wybraliśmy się w większe góry, do większego ośrodka narciarskiego, w dużo większej ekipie niż rok wcześniej i zdecydowanie – daliśmy radę 🙂

Główną atrakcją wyjazdu była nauka jazdy na nartach lub snowboardach w kameralnych grupkach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Jeździliśmy codziennie przez 6 dni, spędzaliśmy na stoku po 5h dziennie i wszyscy zrobili ogromne postępy w technice jazdy.

Codziennie organizowaliśmy obozowiczom masę innych atrakcji: warsztaty z budowy i konserwacji sprzętu, kulig z ogniskiem, wyjście na lodowisko, wyjazd do największych term w regionie, snowtubing, a wieczorami regenerowaliśmy się grając w bilard, piłkarzyki lub gry planszowe.

Na koniec tradycyjnie każdy z naszych obozowiczów otrzymał pamiątkową koszulkę, medal i dyplom za postępy, a najlepsi – otrzymali pamiątkowe statuetki.

Aby wspomnienia z wyjazdu za szybko nie uleciały przekazaliśmy pokaźną fotorelację dla każdego uczestnika, której małą część przedstawiamy poniżej:

Wszystkie prawa zastrzeżone | Zdro-Active 2020