summer7
summer1
summer2
summer3
summer4
summer5
summer6

Serdecznie zapraszamy na drugą edycję naszego ogólnosportowego obozu letniego Zdro-Active Summer Camp Serwy 2019!

Termin:

04-13.08.2019

(10 dni pełnych wrażeń)

Miejsce:

Hotel „Albatros” w Serwach

Limit miejsc:

30

Cena:

1999 zł*

Wiek uczestników:

7-15 lat

*Promocje:

  1. ZNIŻKA DLA RODZEŃSTWA – 50 zł zniżki dla każdej osoby od ceny regularnej.
  2. ZNIŻKA ZA POLECENIE NASZEGO OBOZU – osoba polecająca otrzymuje 50 zł zniżki za każdą zapisaną „nową osobę”. „Nowa osoba” – osoba, która nie jeździła z nami na żaden obóz i nie uczęszcza z nami na zajęcia basenowe.
  3. ZNIŻKA DLA STAŁYCH KLIENTÓW – każda osoba, która była z nami na poprzednim wyjeździe letnim lub zimowym, oraz osoby uczęszczające na nasze zajęcia basenowe otrzymują 50 zł zniżki.

Promocje nie łączą się ze sobą!


Gdzie jedziemy?

W 2019 roku ponownie wybieramy się do Centrum Wypoczynkowego „ProSerwy”, które znajduje się w miejscowości Serwy k. Augustowa – popularnej miejscowość letniskowej w Puszczy Augustowskiej nad jeziorem Serwy, w strefie Kanału Augustowskiego. Obiekt zlokalizowany jest w sosnowym lesie i nad jeziorem i zajmuje obszar 4 hektarów.

W skład Centrum wchodzi m.in. Hotel „Albatros”, w którym będziemy zakwaterowani w pokojach 2 i 3-5 osobowych z łazienkami i telewizorami, boiska sportowe, strzeżone kąpielisko, wypożyczalnia sprzętu wodnego, i wiele innych.


Atrakcje:

Zdro-Active Summer Camp to obóz ogólnosportowy dla dzieci i młodzieży szukających wrażeń i nieznoszących nudy! Każdy dzień wypełniony będzie różnymi rodzajami aktywności sportowych. W programie między innymi:

Narty wodne i wakeboard

Tak jak w ubiegłym roku – wybierzemy się na jeden z największych wyciągów do nart wodnych w Polsce. Emocje i świetna zabawa – GWARANTOWANE! 🙂

Gry i zabawy sportowe

Znacie Kwadranta? Znacie Ultimate? Te i inne ciekawe gry i zabawy poznacie i pokochacie na naszym obozie.

Kajaki i łodzie wiosłowe

Nasz ośrodek leży nad jednym z najpiękniejszych jezior w północno-wschodniej Polsce. Zwiedzimy je wzdłuż i wszerz.

Sporty rakietkowe i sporty precyzyjne

Jeśli uwielbiacie odbijać piłki lub lotki za pomocą rakietki, to będziecie mieli okazję zmierzyć się w badmintona, speedbadmintona lub tenisa stołowego. A po wyczerpujących meczach – przyjdzie czas na odrobinę skupienia, aby trafić w sam środek łuczniczej tarczy.

Strefa freestyle

Zajęcia, które w ubiegłym roku miały prawdziwą rzeszę fanów. Spróbujecie swoich sił w jeździe na longboardach, potrenujecie równowagę na balance boardach i slackline.

Rekreacja na plaży i pływanie i ratownictwo

Ośrodek położony jest nad wodą, więc codziennie będziemy sprawdzać jej temperaturę.

A wieczorami po kolacji – przygotujemy dla Was codziennie inną niespodziankę! Możecie spodziewać się m. in. ciekawych gier i zabaw, giga-piłkarzyków, ogniska czy dyskoteki.


Jak się zapisać?

  1. Jeśli jesteś naszym klientem i posiadasz konto w aplikacji ACTIVENOW – zapisz się przez swój panel klienta!
  2. Jeśli chcesz dopiero zacząć z nami swoją przygodę – zapytaj o miejsca – skorzystaj z naszego formularza, wyślij maila na adres: kontakt@zdro-active.pl lub zadzwoń pod nr tel. 600 369 951 lub 790 459 951 (Darek Walicki) – odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie
  3. Po potwierdzeniu wolnych miejsc – wpłać zaliczkę w wysokości 1000 zł w ciągu 3 dni. Pozostała kwota płatna do 15.07.2019.
  4. Po zaksięgowaniu opłaty rezerwacyjnej otrzymają Państwo od nas kartę kwalifikacyjną do wypełnienia oraz niezbędne informacje wyjazdowe i dokumenty.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zaksięgowanych wpłat 🙂