Summer Camp 2019

Kameralny obóz sportowo-rekreacyjny z najlepszą ekipą pod słońcem w bajecznej Puszczy Augustowskiej – dołącz do nas!

summer7
summer1
summer2
summer3
summer4
summer5
summer6

Termin:

04-13.08.2019

(10 dni pełnych wrażeń)

summercamp logo

Miejsce:

Hotel „Albatros” w Serwach

Limit miejsc:

30

Cena:

1999 zł*

Wiek uczestników:

7-15 lat

*Promocje:

  1. ZNIŻKA DLA RODZEŃSTWA – 50 zł zniżki dla każdej osoby od ceny regularnej.
  2. ZNIŻKA ZA POLECENIE NASZEGO OBOZU – osoba polecająca otrzymuje 50 zł zniżki za każdą zapisaną „nową osobę”. „Nowa osoba” – osoba, która nie jeździła z nami na żaden obóz i nie uczęszcza z nami na zajęcia basenowe.
  3. ZNIŻKA DLA STAŁYCH KLIENTÓW – każda osoba, która była z nami na poprzednim wyjeździe letnim lub zimowym, oraz osoby uczęszczające na nasze zajęcia basenowe otrzymują 50 zł zniżki.

Promocje nie łączą się ze sobą!


Serdecznie zapraszamy na drugą edycję naszego ogólnosportowego obozu letniego Zdro-Active Summer Camp Serwy 2019!

Gdzie jedziemy?

hotel albatros

W 2019 roku ponownie wybieramy się do Centrum Wypoczynkowego „ProSerwy”, które znajduje się w miejscowości Serwy k. Augustowa – popularnej miejscowość letniskowej w Puszczy Augustowskiej nad jeziorem Serwy, w strefie Kanału Augustowskiego. Obiekt zlokalizowany jest w sosnowym lesie i nad jeziorem i zajmuje obszar 4 hektarów.

pokoj hotel albatros

W skład Centrum wchodzi m.in. Hotel „Albatros”, w którym będziemy zakwaterowani w pokojach 2 i 3-5 osobowych z łazienkami i telewizorami, boiska sportowe, strzeżone kąpielisko, wypożyczalnia sprzętu wodnego, i wiele innych.


Atrakcje:

Zdro-Active Summer Camp to obóz ogólnosportowy dla dzieci i młodzieży szukających wrażeń i nieznoszących nudy! Każdy dzień wypełniony będzie różnymi rodzajami aktywności sportowych. W programie między innymi:

narty wodne

Narty wodne i wakeboard

Tak jak w ubiegłym roku – wybierzemy się na jeden z największych wyciągów do nart wodnych w Polsce. Emocje i świetna zabawa – GWARANTOWANE! 🙂

gry rekreacyjne

Gry i zabawy sportowe

Znacie Kwadranta? Znacie Ultimate? Te i inne ciekawe gry i zabawy poznacie i pokochacie na naszym obozie.

kajaki

Kajaki i łodzie wiosłowe

Nasz ośrodek leży nad jednym z najpiękniejszych jezior w północno-wschodniej Polsce. Zwiedzimy je wzdłuż i wszerz.

luki

Sporty rakietkowe i sporty precyzyjne

Jeśli uwielbiacie odbijać piłki lub lotki za pomocą rakietki, to będziecie mieli okazję zmierzyć się w badmintona, speedbadmintona lub tenisa stołowego. A po wyczerpujących meczach – przyjdzie czas na odrobinę skupienia, aby trafić w sam środek łuczniczej tarczy.

longboardy

Strefa freestyle

Zajęcia, które w ubiegłym roku miały prawdziwą rzeszę fanów. Spróbujecie swoich sił w jeździe na longboardach, potrenujecie równowagę na balance boardach i slackline.

plazowanie

Rekreacja na plaży i pływanie i ratownictwo

Ośrodek położony jest nad wodą, więc codziennie będziemy sprawdzać jej temperaturę.

A wieczorami po kolacji – przygotujemy dla Was codziennie inną niespodziankę! Możecie spodziewać się m. in. ciekawych gier i zabaw, giga-piłkarzyków, ogniska czy dyskoteki.


Jak się zapisać?

  1. Jeśli jesteś naszym klientem i posiadasz konto w aplikacji ACTIVENOW – zapisz się przez swój panel klienta!
  2. Jeśli chcesz dopiero zacząć z nami swoją przygodę – zapytaj o miejsca – skorzystaj z naszego formularza, wyślij maila na adres: kontakt@zdro-active.pl lub zadzwoń pod nr tel. 600 369 951 lub 790 459 951 (Darek Walicki) – odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie
  3. Po potwierdzeniu wolnych miejsc – wpłać zaliczkę w wysokości 1000 zł w ciągu 3 dni. Pozostała kwota płatna do 15.07.2019.
  4. Po zaksięgowaniu opłaty rezerwacyjnej otrzymają Państwo od nas kartę kwalifikacyjną do wypełnienia oraz niezbędne informacje wyjazdowe i dokumenty.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zaksięgowanych wpłat 🙂