Zapraszamy na najbardziej klimatyczną przygodę nadchodzących wakacji! Poczuj z nami prawdziwy surferski klimat!

Termin:

13-20.07.2019

(8 dni surferskiej przygody)

Miejsce:

Molo Surf Spot Jastarnia

Limit miejsc:

15

Cena:

Windsurfing: 2299 zł*

Kitesurfing: 2599 zł*

Wiek uczestników:

9-16 lat

*Promocje:

  1. ZNIŻKA DLA RODZEŃSTWA – 50 zł zniżki dla każdej osoby od ceny regularnej.
  2. ZNIŻKA ZA POLECENIE NASZEGO OBOZU – osoba polecająca otrzymuje 50 zł zniżki za każdą zapisaną „nową osobę”. „Nowa osoba” – osoba, która nie jeździła z nami na żaden obóz i nie uczęszcza z nami na zajęcia basenowe.
  3. ZNIŻKA DLA STAŁYCH KLIENTÓW – każda osoba, która była z nami na poprzednim wyjeździe letnim lub zimowym, oraz osoby uczęszczające na nasze zajęcia basenowe otrzymują 50 zł zniżki.

Promocje nie łączą się ze sobą!


Gdzie jedziemy?

Zabierzemy Wasz na jeden z najnowszych i najbardziej komfortowych campingów na półwyspie helskim – do Molo Surf Spot. Jest to kameralny camping położony na tyłach portu-mariny w Jastarni.

Camping zajmuje prawie 2 ha terenu, w którego skład wchodzą: piaszczysta plaża z szerokim, komfortowym dojściem do wody, zaplecze gastronomiczne (Chilli Bar i Restaurację Ananasy),

Zaplecze sportowe: kort tenisowy, boiska do gier zespołowych, tor do skimboardu, skatepark, tor deskorolkowy Carver, ściankę wspinaczkową, i wiele innych


Atrakcje:

Zdro-Active Surf Camp to obóz, na którym chcemy Was zapoznać z ulubionymi aktywnościami surferów z całego Świata:

Windsurfing / Kitesurfing

Codziennie przed obiadem będziecie szkolić się w pływaniu na windsurfingu lub kitesurfingu w kameralnych grupkach na różnych poziomach zaawansowania! Zajęcia poprowadzą instruktorzy ze szkoły MoloSurf w grupach 5-6 osobowych (windsurfing) lub 2-3 osobowych (kitesurfing)

Wakeboard/pływanie na bananie

Pływanie na desce za motorówką, albo grupowe śmiganie na bananie – będzie się działo!

Jazda na Carverach

Superskrętne deskorolki prosto ze słonecznej Kaliforni. Jeżdżąc po specjalnie przygotowanym torze będziecie czuć się jakbyście surfowali po falach oceanu!

Skimboard/ Longboard / Surfing

Zabierzemy Was na specjalnie przygotowany tor do pływania na skimboardzie, pojeździmy na longboardach, spróbujemy wstać i popłynąć na desce surfingowej na bałtyckiej fali (oczywiście pod okiem wykwalifikowanego instruktora!)

Gry i zabawy ruchowe

Nie samymi deskami Surfer żyje! 😉 Na pewno znajdziemy czas, aby rozegrać jakieś ciekawe mecze w Ultimate, Kwadranta, piłkę plażową, itp.

Wieczorny chill / ogniska / dyskoteki

Po całym dniu zajęć znajdziemy też czas na chwilę relaksu przy ognisku, grillu, obejrzymy jakiś film w kinie plenerowym, pobujamy się w rytm surferskiej muzyki.

Na Zdro-Active Surf Campie poznacie inny, wspaniały i bardzo ciekawy sposób spędzania wakacji. Wierzymy, że niepowtarzalny klimat helskiego campingu obudzi w Was surferskie dusze i będziecie z utęsknieniem czekać kolejnych wakacji i kolejnej edycji naszego Surf Campu!


Jak się zapisać?

  1. Jeśli jesteś naszym klientem i posiadasz konto w aplikacji ACTIVENOW – zapisz się przez swój panel klienta!
  2. Jeśli chcesz dopiero zacząć z nami swoją przygodę – zapytaj o miejsca – skorzystaj z naszego formularza, wyślij maila na adres: kontakt@zdro-active.pl lub zadzwoń pod nr tel. 600 369 951 lub 790 459 951 (Darek Walicki) – odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie
  3. Po potwierdzeniu wolnych miejsc – wpłać zaliczkę w wysokości 1000 zł w ciągu 3 dni. Pozostała kwota płatna do 30.06.2019.
  4. Po zaksięgowaniu opłaty rezerwacyjnej otrzymają Państwo od nas kartę kwalifikacyjną do wypełnienia oraz niezbędne informacje wyjazdowe i dokumenty.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zaksięgowanych wpłat 🙂