Zdro-Active Surf Camp 2019

Zapraszamy na najbardziej klimatyczną przygodę nadchodzących wakacji! Poczuj z nami prawdziwy surferski klimat!

Termin:

13-20.07.2019

(8 dni surferskiej przygody)

zdroactive surfcamp logo

Miejsce:

Molo Surf Spot Jastarnia

Limit miejsc:

15

Cena:

Windsurfing: 2299 zł*

Kitesurfing: 2599 zł*

Wiek uczestników:

9-16 lat

*Promocje:

  1. ZNIŻKA DLA RODZEŃSTWA – 50 zł zniżki dla każdej osoby od ceny regularnej.
  2. ZNIŻKA ZA POLECENIE NASZEGO OBOZU – osoba polecająca otrzymuje 50 zł zniżki za każdą zapisaną „nową osobę”. „Nowa osoba” – osoba, która nie jeździła z nami na żaden obóz i nie uczęszcza z nami na zajęcia basenowe.
  3. ZNIŻKA DLA STAŁYCH KLIENTÓW – każda osoba, która była z nami na poprzednim wyjeździe letnim lub zimowym, oraz osoby uczęszczające na nasze zajęcia basenowe otrzymują 50 zł zniżki.

Promocje nie łączą się ze sobą!


Gdzie jedziemy?

camping molo surf

Zabierzemy Wasz na jeden z najnowszych i najbardziej komfortowych campingów na półwyspie helskim – do Molo Surf Spot. Jest to kameralny camping położony na tyłach portu-mariny w Jastarni.

camping molo surf

Camping zajmuje prawie 2 ha terenu, w którego skład wchodzą: piaszczysta plaża z szerokim, komfortowym dojściem do wody, zaplecze gastronomiczne (Chilli Bar i Restaurację Ananasy),

tor skimboard

Zaplecze sportowe: kort tenisowy, boiska do gier zespołowych, tor do skimboardu, skatepark, tor deskorolkowy Carver, ściankę wspinaczkową, i wiele innych


Atrakcje:

Zdro-Active Surf Camp to obóz, na którym chcemy Was zapoznać z ulubionymi aktywnościami surferów z całego Świata:

windsurfing

Windsurfing / Kitesurfing

Codziennie przed obiadem będziecie szkolić się w pływaniu na windsurfingu lub kitesurfingu w kameralnych grupkach na różnych poziomach zaawansowania! Zajęcia poprowadzą instruktorzy ze szkoły MoloSurf w grupach 5-6 osobowych (windsurfing) lub 2-3 osobowych (kitesurfing)

banan

Wakeboard/pływanie na bananie

Pływanie na desce za motorówką, albo grupowe śmiganie na bananie – będzie się działo!

carver

Jazda na Carverach

Superskrętne deskorolki prosto ze słonecznej Kaliforni. Jeżdżąc po specjalnie przygotowanym torze będziecie czuć się jakbyście surfowali po falach oceanu!

tor skimboard

Skimboard/ Longboard / Surfing

Zabierzemy Was na specjalnie przygotowany tor do pływania na skimboardzie, pojeździmy na longboardach, spróbujemy wstać i popłynąć na desce surfingowej na bałtyckiej fali (oczywiście pod okiem wykwalifikowanego instruktora!)

boisko wielofunkcyjne

Gry i zabawy ruchowe

Nie samymi deskami Surfer żyje! 😉 Na pewno znajdziemy czas, aby rozegrać jakieś ciekawe mecze w Ultimate, Kwadranta, piłkę plażową, itp.

ognisko

Wieczorny chill / ogniska / dyskoteki

Po całym dniu zajęć znajdziemy też czas na chwilę relaksu przy ognisku, grillu, obejrzymy jakiś film w kinie plenerowym, pobujamy się w rytm surferskiej muzyki.

Na Zdro-Active Surf Campie poznacie inny, wspaniały i bardzo ciekawy sposób spędzania wakacji. Wierzymy, że niepowtarzalny klimat helskiego campingu obudzi w Was surferskie dusze i będziecie z utęsknieniem czekać kolejnych wakacji i kolejnej edycji naszego Surf Campu!


Jak się zapisać?

  1. Jeśli jesteś naszym klientem i posiadasz konto w aplikacji ACTIVENOW – zapisz się przez swój panel klienta!
  2. Jeśli chcesz dopiero zacząć z nami swoją przygodę – zapytaj o miejsca – skorzystaj z naszego formularza, wyślij maila na adres: kontakt@zdro-active.pl lub zadzwoń pod nr tel. 600 369 951 lub 790 459 951 (Darek Walicki) – odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie
  3. Po potwierdzeniu wolnych miejsc – wpłać zaliczkę w wysokości 1000 zł w ciągu 3 dni. Pozostała kwota płatna do 30.06.2019.
  4. Po zaksięgowaniu opłaty rezerwacyjnej otrzymają Państwo od nas kartę kwalifikacyjną do wypełnienia oraz niezbędne informacje wyjazdowe i dokumenty.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zaksięgowanych wpłat 🙂