ZDRO-ACTIVE Winter Camp 2019

 

Serdecznie zapraszamy na pierwszy, historyczny obóz zimowy organizowany przez najlepszą ekipę ZDRO-ACTIVE! Już w pierwszym tygodniu ferii mazowieckich zabierzemy Was do jednego z najlepszych, polskich ośrodków narciarskich – Czarna Góra Resort!

ZDRO-ACTIVE Winter Camp to jazda na nartach i snowboardzie w najlepszym wydaniu, a po zajęciach na stoku – całe mnóstwo innych atrakcji.


Gdzie jedziemy?

Czarna Góra Resort  to nowoczesny, całoroczny ośrodek górski, malowniczo położony w Masywie Śnieżnika. W skład kompleksu wchodzą: wyprzęgana 6 osobowa kolej linowa na Czarna Górę o długości 1370 m i różnicy wzniesień 380 m (jedna z najnowocześniejszych w Polsce), dwie 4 osobowe koleje linowe, 6 wyciągów orczykowych, 9 tras narciarskich (w tym 7 w całości naśnieżanych), 5 polan narciarskich (wszystkie naśnieżane – 4 oświetlone). Ośrodek Czarna Góra posiada jedną z kilkunastu w Polsce tras o czarnym stopniu trudności.


Gdzie mieszkamy?

Zamieszkamy w nowoczesnym Ośrodku Wypoczynkowym „Szekla” w miejscowości Stronie Śląskie. Do dyspozycji mamy 2,3 i 4 osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, TV i bezprzewodowym internetem.

Hotel położony jest tylko 3,5 km od ośrodka narciarskiego Czarna Góra. W ośrodku do dyspozycji mamy narciarnię, salę zabaw, salkę do ćwiczeń, stół do piłkarzyków, salkę wykładową i dyskotekę.

 

 

Wyżywienie będą stanowiły 3 posiłki dziennie + lunch pak na stok (coś słodkiego + napój).

 

 

 

 


JAKIE ATRAKCJE PRZEWIDUJEMY?

Przede wszystkim nastawiamy się na codzienne szkolenie narciarskie i snowboardowe zgodne z programami SITN i SITS (łącznie ok 30h szkolenia). Szkolenie będzie odbywało się na poziomie podstawowym i zaawansowanym.

Po stoku zorganizujemy codziennie inne atrakcje, aby nie było czasu na nudę, między innymi:

 • basen
 • snowtubing/zjeżdżalnia grawitacyjna
 • dyskoteka
 • zawody
 • gry i zabawy
 • strefa freestyle
 • warsztaty z serwisowania sprzętu narciarskiego

Przez cały okres trwania obozu będziemy udostępniać Państwu fotorelację tak, abyście mogli śledzić poczynania swoich pociech! Zobacz jak wyglądał nasz obóz letni


Dlaczego warto pojechać z nami na obóz?

Zimowe wyjazdy narciarskie i snowboardowe to nasza prawdziwa miłość, którą odkryliśmy na studiach. Od tego czasu każdą wolną chwilę spędzamy w górach w gronie znajomych. Przez ostatnie kilkanaście lat łączyliśmy przyjemne z pożytecznym ucząc jazdy na nartach i snowboardzie na wyjazdach z licznymi organizatorami zimowego wypoczynku. Współpracowaliśmy m.in. z: SnowShow, Chris, BUT, Basket Tour, Almatur.
Po ogromnym sukcesie, jakim był zorganizowany przez nas obóz letni – idziemy za ciosem 😉 Chcemy wykorzystać nasze doświadczenie i pasję do stworzenia najlepszych, najbardziej zajawkowych i jedynych w swoim rodzaju obozów zimowych. Jesteśmy przekonani, że z nami Wasze Dzieci pokochają zimowe, górskie, obozowe tematy i tak jak my – będą miały pasję na całe życie!


Termin i cena wyjazdu:

Nasz obóz odbędzie się w pierwszy tydzień ferii mazowieckich – 26.01. – 02.02.2019

Koszt obozu: 1800 zł + koszt 6-dniowego skipassu (410 zł)

PROMOCJE*:

 1. REZERWACJA FIRST MINUTE – 100 zł (rezerwacja do 10.11.2018)
 2. RABAT DLA NASZYCH KLIENTÓW (nauka pływania lub poprzedni obóz) – 50 zł
 3. RABAT DLA RODZEŃSTWA – 50 zł/dziecko

*promocje nie łączą się ze sobą

W cenie zapewniamy:

 • zakwaterowanie w Ośrodku Szekla w pokojach 2,3 i 4 osobowych z węzłem sanitarnym, tv i dostępem do internetu
 • wyżywienie – śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, obiad + podwieczorek, kolacja w formie bufetu szwedzkiego + lunch na stoku (coś słodkiego + napój)
 • szkolenie narciarskie lub snowboardowe oraz zajęcia dodatkowe wg programu
 • całodobową opiekę najlepszej kadry ZDRO-ACTIVE
 • ubezpieczenie NNW
 • transport autokarem Warszawa – Czarna Góra – Warszawa + codzienne dojazdy na stok i zajęcia dodatkowe
 • pamiątkowe koszulki obozowe, dyplomy i… FAJNĄ NIESPODZIANKĘ 😉
 • obszerną fotorelację z wyjazdu

Cena nie obejmue:

 • 6-dniowego karnetu (410 zł – karnet ulgowy)
 • kosztu ewentualnego wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego

Jak się zapisać?
 1. Zapytaj o miejsca – skorzystaj z naszego formularza, wyślij maila na adres: kontakt@zdro-active.pl lub zadzwoń pod nr tel. 600 369 951 (Darek Walicki) – odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie
 2. Po potwierdzeniu wolnych miejsc – wpłać zaliczkę w wysokości 1000 zł w ciągu 3 dni. Pozostała kwota płatna do 15.01.2019.
 3. Po zaksięgowaniu opłaty rezerwacyjnej otrzymają Państwo od nas kartę kwalifikacyjną do wypełnienia oraz niezbędne informacje wyjazdowe i dokumenty.

Formularz rejestracyjny:

LICZBA MIEJSC MOCNO OGRANICZONA 🙂 Decyduje kolejność zaksięgowanych wpłat.